Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
Przewiń w dół

Gadżety sportowe

Oferujemy różne gadżety sportowe m. in.  bidony i butelki z nadrukiem, ręczniki sportowe z nadrukiem, plecaki i worki z nadrukiem oraz czapki z nadrukiem. W naszej ofercie posiadamy o wiele więcej innych gadżetów sportowych.  Dopasujemy do Twoich potrzeb odpowiedni gadżet sportowy z nadrukiem twojego logo. Dzięki temu Twoja firma będzie jeszcze bardziej rozpoznawalna. Gadżety sportowe z nadrukiem sprawdzają się jako prezenty firmowe dla pracowników. Wpływają również na rozpoznawalność Twojej marki jako przenośny nośnik Twojej reklamy, a zarazem cieszą osoby obdarowywane. Są trafionym upominkiem firmowym przy niewielkich nakładach finansowych. Spodobał Ci się nasz gadżet? Masz pomysł na inny gadżet firmowy? Napisz do nas, a my postaramy się sprostać Twoim potrzebom. 

Nasze gadżety sportowe wyróżnia wysoka jakość i trwały nadruk.

Butelki XXL i bukłaki z nadrukiem
Butelki i bidony

Butelki XXL i bukłaki z nadrukiem

Idealnym rozwiązaniem są butelki XXL i bukłaki z nadrukiem o bardzo dużych pojemnościach. Polecane są dla wszystkich aktywnych osób. Butelki XXL i bukłaki sportowe z nadrukiem wykonane są z wysokiej jakości materiału i charakteryzują się niezwykłą lekkością. Przystosowane są do znakowania logotypem, dzięki czemu butelka XXL oraz bukłak prezentują się znacznie ciekawiej.

Napisz do nas >
Ręczniki sportowe z nadrukiem
Ręczniki

Ręczniki sportowe z nadrukiem

Ręczniki sportowe są niezbędne przy każdym rodzaju aktywności fizycznej. Jest to znakomity i niezastąpiony gadżet sportowy z nadrukiem, szczególnie  przydatny na siłowni czy podczas biegów firmowychOprócz tego, że zawiera logo Twojej firmy ma jeszcze wiele innych zalet. Jest szybkoschnący, duży i zarazem kompaktowy po złożeniu.

Zapytaj o szczegóły>
Plecaki i worki sportowe z nadrukiem
Plecaki i worki

Plecaki i worki sportowe z nadrukiem

Bardzo efektownym gadżetem są plecaki i worki sportowe z nadrukiem. Idealnie sprawdzą się przy każdej aktywności fizycznej. Plecaki i worki sportowe z logo są lekkie, małe i pakowne,  dzięki temu nie zajmują prawie żadnego miejsca. 

 

Zapytaj o wycenę
Butelki i bidony sportowe z nadrukiem
Bidony i butelki

Butelki i bidony sportowe z nadrukiem

Bądź eko! Mając na uwadze troskę o środowisko, szczególnie polecamy butelki i bidony sportowe z nadrukiem. W ofercie posiadamy również butelki wykonane ze szkła lub plastiku z recyklingu. Stanowią wyjątkowy nośnik Twojej reklamy.

Skontaktuj się z nami>
Czapki z nadrukiem
Czapki

Czapki z nadrukiem

Ciekawym gadżetem sportowym są czapki z nadrukiem. Takie czapki mogą być zimowe lub cienkie, poliestrowe dedykowane głównie na jesień i wiosnę. Jest to miły  i przyjemny gadżet z nadrukowanym logo Twojej firmy, który idealnie sprawdzi się jako upominek firmowy. 

Napisz do nas >
Przewiń na początek